Hakkımızda

single_02

Örsan olarak;

Kurulduğumuz günden itibaren sadece yapı sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Hobimiz değil; İŞİMİZ…

Geçmişten ve tecrübelerimizden edinmiş olduğumuz bilgi, beceri ve yeteneklerimizi tamamen siz değerli müşterilerimize kaliteli güvenli ve ekonomik çözümler bulmak hedefiyle yolumuza devam etmekteyiz. Firma olarak her zaman önce kalite ve güven anlayışı ile çıktığımız bu yolda, detaylara ve müşteri ihtiyaç isteklerine ve bu isteklere en uygun proje ve çözümleri sağlama sorumluluğunun bilincindeyiz.

Bu alanda hizmet sağladığı kurumsal firmalara ve şahıslara müşteri memnuniyeti ilkelerini esas alarak hızlı, kaliteli, ekonomik ve güvenli hizmetler sağlamaktayız.

Çözüm ortağı olduğumuz siz değerli müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçlarını kendi istek ve ihtiyaçlarımız gibi kabullenerek, azim, ahlak, disiplin, doğruluk ve sorumluluk bilinci gibi temel değerlerimize kararlılıkla sahip çıkarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Amacımız çözüm ortağı olduğumuz siz değerli müşterilerimizle, vazgeçemeyeceğimiz bu değerler ve hedeflere başarı sağlamakla beraber, doğru, güvenilir ve kaliteli hizmetler sunmaktır.

Yalıtım Hizmetleri Kocaeli